Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Archiwum - rok szkolny 2015/2016

 • Niedługo nowy rok szkolny

  Brak opisu obrazka
  Witamy Rodziców oraz dzieci, które będą w nowym roku szkolnym 2016/2017 naszymi przedszkolakami. Tu znajdziesz informacje co należy przygotować na wyprawkę dla Malucha oraz Średniaka i Starszaka.
  Data publikacji: 05-08-2016 18:50
 • Spotkanie adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków

  Brak opisu obrazka
  W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Pierwsze kroki w przedszkolu – adaptacja bez łez”, bardzo serdecznie zapraszamy chętnych przyszłych przedszkolaków wraz z rodzicami do Naszego Przedszkola na krótkie spotkania adaptacyjne.Spotkania mają na celu zapoznanie się dzieci z przedszkolem, jego infrastrukturą oraz personelem. Zajęcia odbywać się będą od 16 do 19 sierpnia od godz. 9.30.  
  Data publikacji: 04-08-2016 21:28
 • Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

  Brak opisu obrazka
  W poniedziałek 27.06.2016 r. odbyła się uroczystość związana z zakończeniem roku szkolnego 2015/2016. W tym roku na zakończenie zostali zaproszeni Rodzice wszystkich dzieci oraz  osoby i przedstawiciele instytucji   współpracujących w tym roku szkolnym z naszą placówką . Podczas uroczystości każda grupa miała okazję pokazać swoje umiejętności taneczne, wokalne bądź  werbalne. Ważnym punktem uroczystości była część dotycząca udziału w Ogólnopolskich Konkursach Plastycznych. Podczas tej częśći pani Dyrektor doceniając pracę dzieci, podkreśliła jak ważne jest pielęgnowanie i rozwijanie dziecięcych talentów. Wszystkie te dzieci otrzymały Odznakę Wzorowego Przedszkolaka, a dzieci, które zdobyły wyróżnienia i zajęły miejsca na podium - dodatkowo otrzymały Dyplomy uznania i nagrody rzeczowe
  Data publikacji: 23-06-2016 19:12
 • Wyniki konkursu: "W krainie figur geometrycznych "

  Brak opisu obrazka
  Miło nam ogłosić, że Aleksander Prawda zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: "W krainie figur geometrycznych" za pracę wykonaną pod kierunkiem pani Wiesi. Serdecznie gratulujemy . 
  Data publikacji: 28-06-2016 19:31
 • "Moja Mała Ojczyzna w legendach i podaniach"

  Brak opisu obrazka
  W piątek 24.06.2016 r. nadszedł czas na rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moja Mała Ojczyzna w legendach i podaniach", ogłoszonego przez nasze przedszkole, a koordynowanego przez panią Wiolettę Golllenia. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom artystycznym za udział w tym konkursie. Prace były bardzo pomysłowe i estetycznie wykonane.
  Data publikacji: 26-06-2016 23:28
 • "Matematyka dla Małego Smyka"

  Brak opisu obrazka
  Miło nam ogłosić, że Zuzanna Matyszok zdobyła I Miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Matematyka dla Małego Smyka " za pracę przygotowaną pod kierunkiem pani Wiesi.  Bardzo serdecznie gratulujemy Zuzi i jej  Rodzicom.
  Data publikacji: 25-06-2016 23:40
 • Występy starszaków w Murowie

  Brak opisu obrazka
  W środę 22.06.2016 r. pani Wioletta wraz z wychowankami pojechała do Szkoły Podstawowej w Murowie, aby tam zaprezentować  umiejętności starszaków. Dzieci przedstawiły teatrzyk Kamishibai : "Legenda o Lechu, Czechu i Rusie" oraz zaprezentowały umiejętności wokalne : Maja - laureatka I miejsca w  Festiwalu Przedszkolnym Talentów w Kluczborku i Zuzia - laureatka III miejsca  Stobrawskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej w Namysłowie. Zaprezentowały również umiejętności taneczne podczas pokazu  zwycięskiego tańca: "Taniec ognia". 
  Data publikacji: 23-06-2016 22:10
 • Podsumowanie projektu:"Moja Mała Ojczyzna"

  Brak opisu obrazka
  W  środę 22.06. 2016 r.  dzieci z grupy II udały sie do biblioteki na podsumowanie projektu: "Moja Mała Ojczyzna" realizowanego przy współudziale Biblioteki w Starych Budkowicach. Podsumowanie projektu  było związane z przeprowadzeniem konkursu sprawdzającego wiedzę o naszej gminie.   Dzięki prowadzonym  zajęciom w bibliotece i w przedszkolu , wycieczkom i spotkaniami z zaproszonym gośćmi dzieci poszerzyły wiedzę o swojej Małej Ojczyźnie. Na koniec pani Marysia Wieczorek wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.Także wyróżnione zostały średniaki za wzorową postawę czytelniczą: Marta Pośpiech, Hania Grega i Lena Popławska
  Data publikacji: 23-06-2016 21:41
 • Teatr Kamishibai :" Legenda o Lechu, Czechu i Rusie.

  Brak opisu obrazka
  We wtorek 21.06.2016 r. dzieci z grupy trzeciej wraz z paniami z przedszkola udały się do Zagwiździa, gdzie  na terenie zabytków  czekało mnóstwo atrakcji, a wszystko dzięki Dyrektorowi Biblioteki Publicznej w Murowie. Tam czekał na nich  Wodzirej  - Rycerz Bartek, który poprowadził gry i zabawy ruchowe, nie tylko dla dzieci z przedszkola, ale także szkoły podstawowej. Po zabawach wszyscy udali się do Sali Muzealnej, by tam zaprezentować przygotowane teatrzyki Kamishibai. Nasze przedszkolaki pokazały inscenizację "Legenda o Lechu , Czechu i Rusie", a scenografią były własnoręcznie przygotowane ilustracje zgodne z treścią inscenizacji.
  Data publikacji: 23-06-2016 19:32
 • "Pinokio na zakręcie, czyli współczesne perypetie drewnianego chłopca"

  Brak opisu obrazka
  W piątek 17.06.2016r. dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone na spektakl teatralny pt. "Pinokio na zakręcie, czyli perypetie drewnianego chłopca", którego celem było uściślenie zasad prawidłowego zachowania się na drodze oraz wobec osób obcych. Aktorzy także przypomnieli o właściwym korzystaniu z numerów alarmowych. 
  Data publikacji: 19-06-2016 17:01
Wersja XML