Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Archiwum - rok szkolny 2017/2018

 • Spotkanie adaptacyjne

  Brak opisu obrazka
  W czwartek 09.08.2018 r. odbyło się spotkanie adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków i ich Rodziców.  
  Data publikacji: 26-07-2018 21:29
 • Wyprawka

  Brak opisu obrazka
  Już niedługo nowy rok szkolny. Tu można zobaczyć co przygotować dla dziecka do przedszkola w zależności od grupy przedszkolnej. 
  Data publikacji: 01-08-2018 21:39
 • "Zabytki mojego regionu"

  Brak opisu obrazka
  W piątek 27.06.2018 r. został rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zabytki mojego regionu", którego organizatorem było nasze przedszkole. Głównymi celami konkursu były: - rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych); - zapoznanie i zainteresowanie dzieci zabytkami własnego regionu; - promocja i prezentacja uzdolnionych plastycznie dzieci.  Na  konkurs wpłynęło aż 107 pięknych prac, wykonanych różną ciekawą techniką. Komisja konkursowa w składzie:  mgr Wiesława Nieckarz – dyrektor Przedszkola Publicznego w Starych Budkowicach mgr Jolanta Żłobińska-  nauczyciel mgr Lidia Białas – nauczyciel mgr Wioletta Gollenia – nauczyciel mgr Dorota Weidel– nauczyciel mgr Katarzyna Kania – nauczyciel j. angielskiego postanowiła przyznać I, II, III miejsce i wyróżnienia w trzech kategoriach: 4-latki, 5-latki, 6-latki.  
  Data publikacji: 01-07-2018 13:11
 • Współpraca przedszkola ze strażą pożarną

  Brak opisu obrazka
  W piątek 22.06.2018 r. dzieci z naszego przedszkola spotkały się ze strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Budkowicach. Straż pożarna to nieodzowny wieloletni partner naszej placówki, Dzięki nim dzieci co roku mają możliwość dowiedzieć się na czym polega praca strażaka, jak wyglądają i działają sprzęty do ratowania ludzi podczas wypadków oraz jak dbać o swoje bezpieczeństwo. To spotkanie było także związane z 120 rocznicą powstania OSP w St. Budkowicach. Z tej okazji przedszkolaki podziękowały za współpracę życząc aby Św. Florian strzegł ich w każdej akcji. Na koniec zaśpiewano "Sto lat", przy akompaniamencie skrzypiec, na których grała  pani Agnieszka. 
  Data publikacji: 01-07-2018 13:39
 • "Przedszkole minęło jak jedna chwila,,,"

  Brak opisu obrazka
  W środę 20.06.2018 r. miało miejsce uroczyste pożegnanie dzieci, które kończą już I etap swojej edukacji, jakim jest przedszkole. Pożegnanie rozpoczęło się już w godzinach przedpołudniowych, kiedy to grupa średniaków wraz z panią Dorotą życzyła starszym kolegom dużo wspaniałych chwil w szkole, samych sukcesów. Średniaki wręczyły im także przygotowane wspólnie ze swoją panią niespodzianki. Pani Dyrektor życzyła wszystkim dzieciom wspaniałego wakacyjnego wypoczynku oraz bezpiecznych, letnich zabaw  Druga część pożegnania odbyła się w Karczmie Śląskiej na zaproszenie Rodziców. Pani Dyrektor na wstępie podziękowała wszystkim dzieciom, Rodzicom, personelowi za oddaną pracę w ciągu całego roku szkolnego. Dzieci, które godnie reprezentowały naszą placówkę w Ogólnopolskich Konkursach Plastycznych oraz innych konkursach otrzymały pamiątkowe Dyplomy i niespodzianki. Doceniona została także owocna współpraca z Rodzicami. Rodzice, którzy w sposób szczególny angażowali się na rzecz naszego przedszkola otrzymali pisemne Podziękowania. 
  Data publikacji: 24-06-2018 22:47
 • UWAGA

  Brak opisu obrazka
  W czwartek 21.06.2018 r. o godz. 16,30 odbędzie się zebranie grupowe dla Rodziców grupy II, serdecznie zapraszamy. Zebranie grupy I ze względu na chorobę wychowawcy - odwołane.
  Data publikacji: 15-06-2018 22:32
 • "Dzień Dziecka"

  Brak opisu obrazka
  W piątek 08.06.2018 r.  odbyło się spotkanie z okazji Dnia Dziecka. Na wstępie Pani Dyrektor powitała wszystkich zgromadzonych gości, a dzieciom złożyła serdeczne życzenia z okazji ich święta. Po życzeniach został rozstrzygnięty Przedszkolny Konkurs Plastyczny ""Mieszkamy na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego". Wszystkie dzieci, które wykonały prace plastyczne na ten konkurs otrzymały pamiątkowe dyplomy i niespodzianki. Prace były naprawdę bardzo ciekawe. Po tej części nastąpiła niespodzianka, na którą wszyscy niecierpliwie czekali. 
  Data publikacji: 06-06-2018 23:19
 • Spotkanie w szkole podstawowej

  Brak opisu obrazka
  We wtorek  5.06.2018 r. o godz. 17.00 odbyło  się w Publicznej Szkole Podstawowej  w Starych Budkowicach spotkanie informacyjne z Dyrektorem, wspólnie z rodzicami przyszłych uczniów klasy pierwszej. 
  Data publikacji: 04-06-2018 17:25
 • "Pożyteczne pszczółki"

  Brak opisu obrazka
  W poniedziałek 04.06.2018 r.  dzieci poszerzyły wiedzę o życiu i znaczeniu pszczół w przyrodzie oraz dla naszego zdrowia. 
  Data publikacji: 10-06-2018 14:38
 • Dzień Rodziny

  Brak opisu obrazka
  W poniedziałek 28.05.2018 r. w naszym przedszkolu  odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca. Nauczycielki wszystkich grup przygotowały z tej okazji wspólny program artystyczny, na który składały się tańce, piosenki, piękne wiersze i życzenia. Na wstępie Pani Dyrektor złożyła wszystkim Rodzicom życzenia z okazji tak pięknego i ważnego dnia.  Dzieci zaprezentowały wysoki poziom swoich umiejętności, co wywołało zachwyt na twarzach Rodziców. 
  Data publikacji: 20-05-2018 23:12
Wersja XML